UWJ1E220MCL1GB
CAP ALUM 22UF 20% 25V SMD
Seri / Aile Numarası
UWJ1E220MCL1GB
UWJ1E220MCL1GB Hakkında
Nichicon UWJ1E220MCL1GB, 22 µF kapasitanslı, 25V nominal gerilim değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. SMD (Surface Mount Device) paket türünde tasarlanmış olup, radial, can konfigürasyonu ile üretilmiştir. ±20% tolerans aralığında çalışmaktadır. -40°C ile 85°C arasında çalışabilmekte, 85°C'de 2000 saatlık ömür garantisine sahiptir. Ripple akım kapasitesi 10 kHz'de 63 mA, 120 Hz'de 42 mA'dir. Genel amaçlı elektronik uygulamalarında güç kaynakları, filtreleme devrelerinde ve sinyali düzeltme uygulamalarında kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 22 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 63 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 42 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V