UWJ1C100MCL1GB
CAP ALUM 10UF 20% 16V SMD
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
UWJ1C100MCL1GB
UWJ1C100MCL1GB Hakkında
Nichicon UWJ1C100MCL1GB, 10µF kapasitanslı, 16V rated voltajlı surface mount alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile üretilen bu bileşen, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar. 34.5 mA ripple current kapasitesine (10 kHz) ve 23 mA ripple current (120 Hz) değerlerine sahiptir. Güç kaynakları, ses amplifikatörleri, LED sürücüleri ve genel amaçlı AC filtrasyonu uygulamalarında kullanılır. SMD radial can paket formatında tasarlanmıştır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 10 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 34.5 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 23 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V