UWJ0J101MCL1GB
CAP ALUM 100UF 20% 6.3V SMD
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
UWJ0J101MCL1GB
UWJ0J101MCL1GB Hakkında
Nichicon UWJ0J101MCL1GB, 100 µF kapasitansa sahip surface mount alüminyum elektrolitik kondansatördür. 6.3V rated voltage ile düşük voltajlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve -40°C ~ 85°C çalışma sıcaklık aralığında 2000 saatlik ömrü ile genel amaçlı elektronik devrelerinde, güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve filtreleme uygulamalarında yer alır. SMD radial can paket formatında sunulan bu kondansatör, 105 mA @ 10 kHz yüksek frekans ve 70 mA @ 120 Hz düşük frekans ripple current kapasitesine sahiptir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 105 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 70 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 6.3 V