UWH1V470MCL1GS
CAP ALUM 47UF 20% 35V SMD
Seri / Aile Numarası
UWH1V470MCL1GS
UWH1V470MCL1GS Hakkında
Nichicon UWH1V470MCL1GS, 47 µF kapasitanslı surface mount alüminyum elektrolitik kondansatördür. 35V rated voltage ile çalışan bu polarize kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanım için tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve 1000 saatlik ömür garantisi (125°C'de) sunmaktadır. -40°C ile 125°C arasında çalışma sıcaklığını destekler. 10 kHz'de 87 mA ve 120 Hz'de 52 mA ripple current kapasitesine sahiptir. Radial, Can - SMD paket tipinde üretilen bu bileşen, güç kaynakları, filtreleme devreleri, zaman sabitleme ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 87 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 52 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V