UWH1A331MCL1GS
CAP ALUM 330UF 20% 10V SMD
Seri / Aile Numarası
UWH1A331MCL1GS
UWH1A331MCL1GS Hakkında
Nichicon UWH1A331MCL1GS, 330µF kapasitanslı, 10V rated voltage ile çalışan surface mount alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile üretilen bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. -40°C ile 125°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında ve 125°C'de 1000 saat ömür garantisi sunar. SMD radial can paketlemesinde sunulan kondansatör, 10 kHz'de 168 mA ve 120 Hz'de 112 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Düşük voltaj güç uygulamaları, filtreleme, depolama ve sinyal işleme devreleri gibi elektronik tasarımlarda yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 168 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 112 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V