UWG1E330MCL1GB
CAP ALUM 33UF 20% 25V SMD
Seri / Aile Numarası
UWG1E330MCL1GB
UWG1E330MCL1GB Hakkında
Nichicon UWG1E330MCL1GB, 33 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V nominal voltaj ve ±20% tolerans ile tasarlanmış olup, yüzey montaj (SMD) pakette sunulmaktadır. -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına sahip bu kondansatör, 105°C'de 1000 saat ömür garantisi sunar. 100 kHz'de 140 mA ve 120 Hz'de 70 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, voltaj düzenleyiciler, filtreleme devreleri ve sinyal işleme uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 33 µF
Impedance 1 Ohms
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 140 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 70 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V