UWF1E100MCL1GB
CAP ALUM 10UF 20% 25V SMD
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
UWF1E100MCL1GB
UWF1E100MCL1GB Hakkında
Nichicon UWF1E100MCL1GB, 10 µF kapasitanslı 25V alüminyum elektrolitik kondansatördür. Surface mount (SMD) paketinde sunulan bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans değeri ile elektrik devrelerine güç kaynağı filtreleme, sinyal bağlantı noktaları arasında bypass ve timing devreleri gibi standart uygulamalarında yer alır. 100 kHz'de 80 mA ve 120 Hz'de 40 mA ripple akım kapasitesi ile düşük empedans (2.6 Ohms) değeri sayesinde yüksek frekanslı anahtarlama devrelerinde ve DC-DC dönüştürücülerde etkin kullanım sağlar. -55°C ile 105°C arasında çalışmaya uygun olup, 105°C'de 1000 saat ömür garantisi bulunmaktadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 10 µF
Impedance 2.6 Ohms
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 80 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 40 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V