UWF1C100MCL1GB
CAP ALUM 10UF 20% 16V SMD
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
UWF1C100MCL1GB
UWF1C100MCL1GB Hakkında
Nichicon UWF1C100MCL1GB, 10 µF kapasiteli alüminyum elektrolitik kondansatördür. 16V rated voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaya uygundur. Surface mount (SMD) paketinde sunulan bu kondansatör, -55°C ile 105°C arasında çalışabilir. 100 kHz frekansda 50 mA, 120 Hz frekansda 25 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. 105°C sıcaklıkta 1000 saat ömür süresine ve ±20% toleransa sahiptir. Power supply filtreleme, decoupling ve coupling uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 10 µF
Impedance 5 Ohms
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 50 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 25 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V