UWF0J330MCL1GB
CAP ALUM 33UF 20% 6.3V SMD
Seri / Aile Numarası
UWF0J330MCL1GB
UWF0J330MCL1GB Hakkında
Nichicon UWF0J330MCL1GB, 33 µF kapasitansı ve 6.3 V rated voltage'a sahip surface mount alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile üretilen bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, sinyal işleme devreleri ve filtre uygulamalarında kullanılır. 100 kHz frekansda 80 mA ripple current kapasitesine ve 120 Hz'de 40 mA'ye sahiptir. -55°C ile 105°C arasında çalışabilen bu bileşen, 105°C'de 1000 saat ömür garantisine sahip olup, 2.6 Ohm impedans değeriyle kompakt radial SMD pakette sunulmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 33 µF
Impedance 2.6 Ohms
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 80 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 40 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 6.3 V