UWF0J220MCL1GB
CAP ALUM 22UF 20% 6.3V SMD
Seri / Aile Numarası
UWF0J220MCL1GB
UWF0J220MCL1GB Hakkında
Nichicon UWF0J220MCL1GB, 22 µF kapasitansı ve 6.3 V rated voltajı ile tasarlanmış surface mount alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ve 1000 saatlik ömür (105°C'de) özelliğine sahiptir. 5 Ohm impedans değeri ile yüksek frekans ripple akımı 50 mA @ 100 kHz, düşük frekans ripple akımı 25 mA @ 120 Hz'dir. -55°C ile 105°C arasında çalışabilen bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda filtre, bypass ve coupling devrelerinde kullanılır. SMD radial can paketi ile kompakt tasarım sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 22 µF
Impedance 5 Ohms
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 50 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 25 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 6.3 V