UWD1A471MCL1GS
CAP ALUM 470UF 20% 10V SMD
Seri / Aile Numarası
UWD1A471MCL1GS
UWD1A471MCL1GS Hakkında
Nichicon UWD1A471MCL1GS, 470 µF kapasitansına sahip surface mount alüminyum elektrolitik kondansatördür. 10V rated voltajında çalışan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 105°C sıcaklıkta 5000 saatlik ömür garantisi sunar ve geniş çalışma sıcaklığı aralığı (-55°C ile 105°C arasında) barındırır. Bileşen, 100 kHz'de 450 mA ve 120 Hz'de 225 mA ripple akımı kaldırabilir. ±20% toleransla üretilen kondansatör, anahtarlamalı güç kaynakları, ses uygulamaları ve düşük voltaj filtreleme devrelerinde yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Impedance 170 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 450 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 225 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V