UWD0J270MCL1GS
CAP ALUM 27UF 20% 6.3V SMD
Seri / Aile Numarası
UWD0J270MCL1GS
UWD0J270MCL1GS Hakkında
Nichicon UWD0J270MCL1GS, 27µF kapasitanslı, 6.3V nominal gerilim rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Surface Mount (SMD) paketinde sunulan bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile üretilen kondansatör, -55°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar. 1.8 Ohm empedans değerine sahip olup, 100 kHz'de 80 mA ve 120 Hz'de 40 mA ripple current kapasitesi vardır. Güç kaynağı filtreleme, sinyal kuplajı ve desuplajı gibi uygulamalarda tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 27 µF
Impedance 1.8 Ohms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 80 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 40 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 6.3 V