UVZ2W470MHD
CAP ALUM 47UF 20% 450V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVZ2W470MHD
UVZ2W470MHD Hakkında
Nichicon UVZ2W470MHD, 47 µF kapasitanslı, 450V voltaj nominal değerine sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmış bu bileşen, -25°C ile +105°C arasında çalışabilir. ±20% tolerans ile sunulan kondansatör, 1000 saatlik ömür süresi 105°C'de garantilenmektedir. Through hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimlenir. 10 kHz'de 296 mA ve 120 Hz'de 185 mA ripple akım kapasitesi bulunan bu kondansatör, güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve endüstriyel kontrol sistemleri gibi uygulamalarda yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 296 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 185 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V