UVZ2W101MRD
CAP ALUM 100UF 20% 450V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVZ2W101MRD
UVZ2W101MRD Hakkında
Nichicon UVZ2W101MRD, 100 µF kapasitanslı, 450V rated voltajında çalışan alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, Can tipi paketlemesi ile through hole montajına uygundur. Genel amaçlı uygulamalarda kullanılan bu kondansatör, -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığını destekler ve 1000 saat ömre sahiptir. 10 kHz'de 432 mA, 120 Hz'de 270 mA ripple akım kapasitesi ile güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans ile üretilmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 432 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 270 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V