UVZ2V101MHH
CAP ALUM 100UF 20% 350V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVZ2V101MHH
UVZ2V101MHH Hakkında
Nichicon UVZ2V101MHH, 100 µF kapasitansına sahip radial kutulu alüminyum elektrolitik kondansatördür. 350V rated voltage ile yüksek gerilim uygulamalarında kullanılmaya uygundur. Through hole montajı ile standart PCB işlemleriyle entegre edilebilir. ±20% tolerans ve -40°C ile +105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir. 105°C'de 1000 saat ömür garantisiyle genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses devreleri ve filtre uygulamalarında yaygın olarak kullanılır. Ripple current kapasitesi 120 Hz'de 420 mA, 10 kHz'de 672 mA'dir. Bileşen üretimi sonlandırılmış (obsolete) durumdadır.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 672 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 420 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V