UVZ2G221MRD
CAP ALUM 220UF 20% 400V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVZ2G221MRD
UVZ2G221MRD Hakkında
Nichicon UVZ2G221MRD, 220 µF kapasitesine sahip radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. 400V rated voltaj ile yüksek voltaj uygulamalarında kullanılmaya uygundur. -40°C ile +105°C arasında çalışabilen bu kondansatör, 105°C'de 1000 saat ömür garantisi sunar. ±20% tolerans ve Through Hole montaj tipi ile genel amaçlı elektronik devrelerde, güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve filtreleme uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir. 10 kHz'de 1.056 A ripple akım kapasitesi bulunmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.056 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 660 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V