UVZ2G101MRD
CAP ALUM 100UF 20% 400V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVZ2G101MRD
UVZ2G101MRD Hakkında
Nichicon UVZ2G101MRD, 100 µF kapasitanslı, 400V rated gerilime sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ve through hole montaj tipi ile PCB uygulamalarında kullanılmaya uygundur. 120 Hz'de 450 mA ripple current kapasitesine sahip olan bu kondansatör, -40°C ile 105°C arasındaki geniş çalışma sıcaklık aralığında ve 105°C'de 1000 saatlik ömür garantisi ile genel amaçlı güç kaynağı filtreleme, DC link kapasitörü ve ses amplifikasyonu uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 450 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V