UVZ2G010MPD
CAP ALUM 1UF 20% 400V RADIAL
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
UVZ2G010MPD
UVZ2G010MPD Hakkında
Nichicon UVZ2G010MPD, 1 µF kapasitesi ve 400V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, can paketlemesi ile through hole montajı için tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile üretilmiş bu kondansatör, -40°C ile 105°C arasında çalışır ve 105°C'de 1000 saat ömür garantisi sunur. 10 kHz'de 27.2 mA ve 120 Hz'de 17 mA ripple current özellikleriyle genel amaçlı uygulamalar, power supply filtreleme, DC link'leme ve analog devreler gibi alanlarda kullanılır. Polar yapısı nedeniyle doğru kutupluluğu gözlemleyerek bağlanması gereklidir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 1 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 27.2 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 17 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V