UVZ2F470MHD
CAP ALUM 47UF 20% 315V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVZ2F470MHD
UVZ2F470MHD Hakkında
Nichicon UVZ2F470MHD, 47 µF kapasitanslı, 315V rated voltajlı radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montajı için tasarlanan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına sahip olup, 105°C'de 1000 saatlik ömür garantisi sunar. ±20% tolerans aralığında, 10 kHz'de 368 mA ve 120 Hz'de 230 mA ripple akım kapasitesi ile güç kaynakları, yüksek voltajlı devre kart uygulamaları ve endüstriyel elektronik sistemlerde tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 368 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 230 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 315 V