UVZ2E4R7MPH
CAP ALUM 4.7UF 20% 250V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVZ2E4R7MPH
UVZ2E4R7MPH Hakkında
Nichicon UVZ2E4R7MPH, 4.7 µF kapasitansı ve 250V nominal gerilim ile tasarlanmış radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Genel amaçlı uygulamalarda kullanılan bu komponentin ±20% toleransı ve 1000 saat ömrü 105°C'de belirtilmiştir. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına sahip olan kondansatör, 62.4 mA @ 10 kHz ve 39 mA @ 120 Hz ripple akım kapasitesine sahiptir. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimlenir. Polarize yapısı nedeniyle doğru kutuplama gerektirir.
Applications General Purpose
Capacitance 4.7 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 62.4 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 39 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V