UVZ2E470MHD1TO
CAP ALUM 47UF 20% 250V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVZ2E470MHD1TO
UVZ2E470MHD1TO Hakkında
Nichicon UVZ2E470MHD1TO, 47 µF kapasitanslı, 250 V rated voltajlı radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan monte edilebilir. ±20% tolerans ile karakterize edilen bu kondansatör, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 1000 saat ömür garantisi sunmaktadır. 10 kHz frekansında 336 mA, 120 Hz frekansında 210 mA ripple current kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, filtreleme uygulamaları ve genel amaçlı elektronik devreler için yaygın olarak kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 336 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 210 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V