UVZ2E331MRD
CAP ALUM 330UF 20% 250V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVZ2E331MRD
UVZ2E331MRD Hakkında
Nichicon UVZ2E331MRD, 330 µF kapasitanslı ve 250V nominal voltajlı radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans aralığında çalışan bu bileşen, -40°C ile +105°C sıcaklık aralığında kullanılabilir ve 105°C'de 1000 saatlik ömür süresi garantisine sahiptir. 10 kHz'de 839,5 mA ve 120 Hz'de 730 mA ripple akım kapasitesi ile güç kaynakları, ses amplifikatörleri, endüstriyel kontrol sistemleri ve genel amaçlı elektronik uygulamalarda kullanım için uygundur. Through hole montaj türüne sahip radial can kasa format ile PCB'ye direk lehimleme yapılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 839.5 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 730 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V