UVZ2E220MHD1TO
CAP ALUM 22UF 20% 250V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVZ2E220MHD1TO
UVZ2E220MHD1TO Hakkında
Nichicon UVZ2E220MHD1TO, 22 µF kapasitanslı, 250V rated voltajlı radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through hole montajı ile PCB'ye doğrudan yerleştirilebilir. ±20% tolerans ile ±20% tolerans aralığında çalışır. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına sahiptir ve 105°C'de 1000 saat ömrü garantilidir. 10 kHz'de 208 mA ve 120 Hz'de 130 mA ripple akımı kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalar, güç kaynakları, filtreleme devrelerinde ve ses sistemlerinde kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 22 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 208 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 130 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V