UVZ2E100MPD
CAP ALUM 10UF 20% 250V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVZ2E100MPD
UVZ2E100MPD Hakkında
Nichicon UVZ2E100MPD, 10 µF kapasitanslı, 250V rated voltage'a sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipiyle PCB'lere direkt entegre edilir. -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 1000 saat ömür garantisi sunar. ±20% tolerans ile üretilmiştir. 10 kHz'de 118.4 mA ve 120 Hz'de 74 mA ripple current kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalar, güç kaynakları, filtreleme devreler ve ses sistemleri gibi pek çok elektronik cihazda kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 10 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 118.4 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 74 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V