UVZ2E010MED1TD
CAP ALUM 1UF 20% 250V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVZ2E010MED1TD
UVZ2E010MED1TD Hakkında
Nichicon UVZ2E010MED1TD, 1 µF kapasitanslı, 250V rated gerilime sahip radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole konnektörlü bu polar kondansatör, -40°C ile +105°C arasında çalışma sıcaklığında güvenilir performans sunar. 1000 saat ömür süresi 105°C'de belirtilmiştir. ±20% tolerans ile sunulan bileşen, yüksek frekansta (10 kHz) 24 mA, düşük frekansta (120 Hz) 15 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, sesli frekans filtrelemesi ve zaman belirleme devrelerinde yaygın olarak kullanılır. Radial, can tipi kasa ile kompakt tasarım sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 1 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 24 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 15 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V