UVZ2DR47MEH
CAP ALUM 0.47UF 20% 200V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVZ2DR47MEH
UVZ2DR47MEH Hakkında
Nichicon UVZ2DR47MEH, 0.47 µF kapasitansa sahip radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 200V rated voltajı ile yüksek voltaj uygulamalarında kullanılmaya uygundur. -40°C ile 105°C arasında çalışan bu komponen, 1000 saat ömrü (105°C'de) ve ±20% toleransı ile genel amaçlı devre tasarımlarında tercih edilir. 10 kHz'de 17.6 mA ve 120 Hz'de 11 mA ripple current özellikleriyle AC-DC converterleri, güç kaynakları ve filtre uygulamalarında kullanılabilir. Through hole montajı sayesinde konvansiyonel PCB tasarımlarına entegre edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 0.47 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 17.6 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 11 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V