UVZ2D101MHH
CAP ALUM 100UF 20% 200V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVZ2D101MHH
UVZ2D101MHH Hakkında
Nichicon UVZ2D101MHH, 100 µF kapasitanslı 200V değerlendirilmiş gerilim ile radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Ürün genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, ses sistemleri, endüstriyel elektronik ve elektronik cihazların filtrasyonu gibi alanlarda kullanılır. ±20% tolerans ve -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 1000 saat ömür süresine sahiptir. Radial, Can paket türü ile Through Hole montajına uygun tasarlanmıştır. 10 kHz'de 600 mA ve 120 Hz'de 375 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Lütfen değiştirme parçası araştırması için güncel ürünleri değerlendirin.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 600 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 375 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V