UVZ2D100MPD1TD
CAP ALUM 10UF 20% 200V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVZ2D100MPD1TD
UVZ2D100MPD1TD Hakkında
Nichicon UVZ2D100MPD1TD, 10 µF kapasitanslı 200V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, silindirik kasa tipinde tasarlanmış olup through-hole montajı destekler. Genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahip olup, 105°C'de 1000 saat ömür garantisi verir. ±20% tolerans ile sunulur. Yüksek frekansta (10 kHz) 104 mA, düşük frekansta (120 Hz) 65 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Güç kaynağı filtreleme, sinyal bağlantısı ve zaman sabiti uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 10 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 104 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 65 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V