UVZ2C010MED
CAP ALUM 1UF 20% 160V RADIAL
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
UVZ2C010MED
UVZ2C010MED Hakkında
Nichicon tarafından üretilen UVZ2C010MED, 1 µF kapasitansına ve 160 V nominal voltajına sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimlenmesi için tasarlanmıştır. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığında 1000 saat ömür süresi sunar. ±20% tolerans ile üretilmiş olan bu kondansatör, 10 kHz'de 25.6 mA ve 120 Hz'de 16 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, filtreleme devrelerinde ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılan polar kondansatördür.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 1 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 25.6 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 16 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V