UVZ2AR47MDD1TD
CAP ALUM 0.47UF 20% 100V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVZ2AR47MDD1TD
UVZ2AR47MDD1TD Hakkında
Nichicon UVZ2AR47MDD1TD, 0.47µF kapasitanslı radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 100V nominal voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılan bu bileşen, -55°C ile 105°C arasında çalışabilir. 1000 saatlik ömrü 105°C'de belirtilmiştir. ±20% tolerans ile üretilen kondansatör, 10 kHz'de 14.2 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Through-hole montajı sayesinde geleneksel PCB uygulamalarında kolay entegrasyonu mümkündür. Part Status olarak yeni tasarımlar için önerilmemektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 0.47 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Not For New Designs
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 14.2 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 7.1 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V