UVZ2AR22MDD1TD
CAP ALUM 0.22UF 20% 100V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVZ2AR22MDD1TD
UVZ2AR22MDD1TD Hakkında
Nichicon UVZ2AR22MDD1TD, 0.22 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 100V nominal voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılıma uygun olan bu radial bağlantılı komponent, -55°C ile 105°C arasında çalışır. 105°C'de 1000 saatlik ömür değerine sahiptir. ±20% tolerans ile üretilen kondansatör, 10 kHz'de 6.8 mA ripple akımına dayanabilir. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere direkt lehimlenerek yerleştirilebilir.
Applications General Purpose
Capacitance 0.22 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Not For New Designs
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 6.8 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.4 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V