UVZ2A4R7MDD1TA
CAP ALUM 4.7UF 20% 100V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVZ2A4R7MDD1TA
UVZ2A4R7MDD1TA Hakkında
Nichicon UVZ2A4R7MDD1TA, radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 4.7 µF kapasitans ve 100 V rated voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. ±20% tolerans ve -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 1000 saat ömür süresi sunmaktadır. 120 Hz'de 32 mA ripple current değerine sahip olup, through-hole montaj tekniği ile PCB'ye monte edilir. Güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve doğru akım filtrasyonu gerektiren devreler başta olmak üzere endüstriyel ve tüketici elektroniği uygulamalarında tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 4.7 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 32 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V