UVZ2A331MHH
CAP ALUM 330UF 20% 100V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVZ2A331MHH
UVZ2A331MHH Hakkında
Nichicon UVZ2A331MHH, 330 µF kapasitansına ve 100 V voltaj derecelendirmesine sahip radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile üretilen bu bileşen, genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmıştır. -55°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 1000 saat ömür garantisine sahiptir. 810 mA @ 10 kHz high frequency ripple current ve 540 mA @ 120 Hz low frequency ripple current kapasitesi vardır. Radial, Can paket tipi ile sunulan bu kondansatör, güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır. Polar yapısı nedeniyle doğru polarite ile bağlanması gereklidir. Part Status olarak Obsolete olarak işaretlenmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 810 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 540 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V