UVZ2A221MHD1TO
CAP ALUM 220UF 20% 100V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVZ2A221MHD1TO
UVZ2A221MHD1TO Hakkında
Nichicon UVZ2A221MHD1TO, 220 µF kapasitansla, 100V rated voltage'a sahip radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere direkt lehimleme yapılabilen bu kondansatör, -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına dayanır. 1000 saat ömrü 105°C sıcaklıkta garantilenir. ±20% tolerans ile belirtilen değeri sağlar ve 120 Hz'de 440 mA ripple akım taşıyabilir. Genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme devreleri, timing uygulamaları ve sinyal işlemede yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 440 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V