UVZ2A0R1MDD1TD
CAP ALUM 0.1UF 20% 100V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVZ2A0R1MDD1TD
UVZ2A0R1MDD1TD Hakkında
Nichicon tarafından üretilen UVZ2A0R1MDD1TD, 0.1 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial montaj tipi ile Through Hole bağlantıya sahip bu komponent, 100V rated gerilim için tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile üretilen ürün, -55°C ile 105°C arasında çalışabilir. 105°C'de 1000 saat ömür garantisi sunar. 10 kHz'de 3 mA ve 120 Hz'de 1.5 mA ripple current değerleri ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. Eski tasarımlar için kullanıma uygun olmayan bir parçadır.
Applications General Purpose
Capacitance 0.1 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Not For New Designs
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.5 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V