UVZ2A0R1MDD
CAP ALUM 0.1UF 20% 100V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVZ2A0R1MDD
UVZ2A0R1MDD Hakkında
Nichicon UVZ2A0R1MDD, 0.1 µF kapasitansı ve 100V rated voltajı ile tasarlanmış radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through hole montaj tipi ile PCB'ye doğrudan lehimleme yoluyla monte edilir. ±20% tolerans aralığında üretilmiştir. -55°C ile +105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahip olup, 105°C'de 1000 saatlik ömür uygulaması mevcuttur. Giriş filtreleri, bypass devreler, güç kaynakları ve genel amaçlı elektronik uygulamalarında kullanılır. 10 kHz'de 3 mA ve 120 Hz'de 1.5 mA ripple current özellikleri bulunmaktadır. Bileşen obsolete durumdadır.
Applications General Purpose
Capacitance 0.1 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.5 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V