UVZ2A010MDH
CAP ALUM 1UF 20% 100V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVZ2A010MDH
UVZ2A010MDH Hakkında
Nichicon UVZ2A010MDH, 1 µF kapasiteli alüminyum elektrolitik kondansatördür. 100V nominal gerilim ile genel amaçlı elektronik uygulamalarında kullanılan radial bağlantılı bir komponenttir. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına sahiptir. 105°C'de 1000 saatlik ömür süresine sahip olan komponent, low frequency'de 15 mA (120 Hz) ve high frequency'de 30 mA (10 kHz) ripple akım kapasitesine sahiptir. Through hole montaj türü ile PCB'ye doğrudan yerleştirilir. Radial, Can paket tipindedir. Not: Bu ürün obsolete (üretimi durdurulmuş) durumdadır.
Applications General Purpose
Capacitance 1 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 30 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 15 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V