UVZ1V472MHH
CAP ALUM 4700UF 20% 35V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVZ1V472MHH
UVZ1V472MHH Hakkında
Nichicon UVZ1V472MHH, 4700 µF kapasitanslı, 35V rated voltajlı radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montajı destekleyen bu bileşen, -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığında kullanılabilir. 1000 saatlik ömürlü tasarımı (105°C'de) güç kaynakları, filtre uygulamaları ve genel amaçlı elektronik devrelerinde yer alır. ±20% tolerans ile üretilen kondansatör, 10 kHz'de 2.196 A ve 120 Hz'de 1.91 A ripple akım kapasitesine sahiptir. Radial can tipi kasa ile düz devre kartı montajı sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 4700 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.1965 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.91 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V