UVZ1V471MPH
CAP ALUM 470UF 20% 35V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVZ1V471MPH
UVZ1V471MPH Hakkında
Nichicon UVZ1V471MPH, 470 µF kapasitanslı radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 35 V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve 1000 saatlik ömrü 105°C'de sağlar. -55°C ile +105°C arasında çalışabilen bu bileşen, through-hole montajı için radial can paketinde sunulmaktadır. 120 Hz'de 460 mA ripple current yeteneğine sahip polar yapıda kondansatör, analog devreler, güç kaynakları, filtreler ve sinyal işleme uygulamalarında kullanılır. Ürün obsolete durumundadır.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 460 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V