UVZ1V331MPD
CAP ALUM 330UF 20% 35V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVZ1V331MPD
UVZ1V331MPD Hakkında
Nichicon UVZ1V331MPD, 330 µF kapasitansı ve 35 V rated voltajı ile tasarlanmış radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ve 1000 saatlik ömür (105°C'de) özellikleriyle genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, ses devreleri ve filtre uygulamalarında kullanılır. -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına sahip olan bileşen, 120 Hz'de 350 mA ripple current yükleyebilir. Through-hole montaj tipiyle PCB tasarımlarında doğrudan lehimleme ile uygulanır.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 350 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V