UVZ1V222MHD1TN
CAP ALUM 2200UF 20% 35V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVZ1V222MHD1TN
UVZ1V222MHD1TN Hakkında
Nichicon UVZ1V222MHD1TN, 2200 µF kapasitansı ve 35V rated voltage'a sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through hole montaj tipi ile PCB'lere direkt olarak lehimlenir. ±20% tolerans ile üretime gömülü; güç kaynakları, ses sistemleri, endüstriyel kontrol devreleri ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. -55°C ile 105°C arasında çalışabilen bu kondansatör, 1000 saat ömür garantisine sahiptir. 10 kHz'de 1.89 A ve 120 Hz'de 1.26 A ripple current kapasitesine sahip olup, filtre ve depolama uygulamalarında tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 2200 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.89 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.26 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V