UVZ1V220MDH
CAP ALUM 22UF 20% 35V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVZ1V220MDH
UVZ1V220MDH Hakkında
Nichicon UVZ1V220MDH, 22 µF kapasitansına sahip radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 35V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaya uygundur. -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına sahip olup, 105°C'de 1000 saatlik ömür garantisi sağlar. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, 10 kHz frekansında 122 mA ve 120 Hz frekansında 61 mA ripple akımı taşıyabilir. Through-hole montaj özelliği ile eski teknoloji devreler ve prototipler için kullanılabilir. Polarize yapısı nedeniyle doğru kutuplamaya dikkat edilmesi gerekir.
Applications General Purpose
Capacitance 22 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 122 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 61 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V