UVZ1V101MED1TA
CAP ALUM 100UF 20% 35V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVZ1V101MED1TA
UVZ1V101MED1TA Hakkında
Nichicon UVZ1V101MED1TA, 100 µF kapasitans değerine sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 35V nominal voltaj ile tasarlanan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere uygundur. Through hole montajlı radial kan kütüsü şeklindedir. Cihaz ±20% toleransa ve 1000 saat ömür garantisine 105°C sıcaklıkta sahiptir. Çalışma sıcaklık aralığı -55°C ile +105°C arasında değişmektedir. 10 kHz high frequency ripple akımı 225 mA, 120 Hz low frequency ripple akımı ise 150 mA'dir. Gücü düşürücü devreleri, ses uygulamaları, filtre ve energy storage uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 225 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 150 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V