UVZ1J682MRH
CAP ALUM 6800UF 20% 63V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVZ1J682MRH
UVZ1J682MRH Hakkında
Nichicon UVZ1J682MRH, radial montaj türüne sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 6800 µF kapasitans değeri ile 63V rated voltajda çalışır. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, invertörler, ses amplifikatörleri ve endüstriyel elektronik devrelerde kullanılmaya uygundur. ±20% tolerans, -55°C ile +105°C arasında işletme sıcaklığında ve 1000 saatlik ömür garantisi sunar. 10 kHz'de 3.22A ve 120 Hz'de 2.8A ripple akım yönetebilme kapasitesine sahiptir. Through-hole montaj kolaylığı ile PCB entegrasyonu kolaydır.
Applications General Purpose
Capacitance 6800 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.22 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.8 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V