UVZ1HR22MDH
CAP ALUM 0.22UF 20% 50V RADIAL
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
UVZ1HR22MDH
UVZ1HR22MDH Hakkında
Nichicon UVZ1HR22MDH, 0.22µF kapasiteli alüminyum elektrolitik kondansatördür. Rated voltage 50V, tolerance ±20% ve radial through-hole monte tipi ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına sahiptir. 105°C'de 1000 saat ömür garantisi sunmaktadır. 10 kHz'de 5.8 mA, 120 Hz'de 2.9 mA ripple current özellikleriyle power supply filtreleme, timing circuit'leri ve genel elektronik uygulamalarında tercih edilebilir. Polar yapısı nedecesinde doğru polariteyle bağlanması gereklidir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 0.22 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 5.8 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.9 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V