UVZ1H4R7MDD
CAP ALUM 4.7UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVZ1H
UVZ1H4R7MDD Hakkında
Nichicon UVZ1H4R7MDD, 4.7 µF kapasitansı ve 50V rated voltage'a sahip radial konfigürasyonlu alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montajı için tasarlanmış bu bileşen, -55°C ile +105°C arasında çalışabilir ve 1000 saat ömür garantisine sahiptir. ±20% tolerans aralığında üretilmiştir. 10 kHz'de 60 mA ve 120 Hz'de 30 mA ripple current değerleriyle genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtre devreleri ve sinyal işleme uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 4.7 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 60 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 30 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V