UVZ1H471MHH
CAP ALUM 470UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVZ1H471MHH
UVZ1H471MHH Hakkında
Nichicon UVZ1H471MHH, 470 µF kapasitanslı radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V nominal gerilim ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. -55°C ile +105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 1000 saat yaşam süresi özelliğine sahiptir. ±20% tolerans ile üretilmiş olan bu kondansatör, through-hole montajı destekler. 10 kHz'de 795 mA ve 120 Hz'de 530 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Power supply devre filtrelemesi, ses amplifikatörleri ve genel endüstriyel elektronik uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 795 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 530 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V