UVZ1H471MHD
CAP ALUM 470UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVZ1H471MHD
UVZ1H471MHD Hakkında
Nichicon UVZ1H471MHD, 470 µF kapasitanslı, 50 V rated voltajında çalışan radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipine sahip bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans değerine sahip olan kondansatör, -55°C ile 105°C arasında işletim sıcaklığında kararlı performans sunar. 1000 saat ömür süresi 105°C'de garantilidir. 10 kHz'de 795 mA ve 120 Hz'de 530 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, ses amplifikatörleri, frekans konvertörleri ve endüstriyel uygulamalar gibi alanlarda yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 795 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 530 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V