UVZ1H2R2MDD
CAP ALUM 2.2UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVZ1H2R2MDD
UVZ1H2R2MDD Hakkında
Nichicon UVZ1H2R2MDD, 2.2 µF kapasiteli alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50 V rated voltaj ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmıştır. Radial kurulum tipinde, through-hole montajı destekler. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, -55°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 1000 saat ömür garantisine sahiptir. 10 kHz'de 40 mA ve 120 Hz'de 20 mA ripple current özelliklerine sahiptir. Güç kaynakları, filtreler ve sinyal işleme devrelerinde kullanılan endüstriyel ve tüketici elektroniği uygulamalarına uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 2.2 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 40 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 20 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V