UVZ1H102MHD1TO
CAP ALUM 1000UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVZ1H102MHD1
UVZ1H102MHD1TO Hakkında
UVZ1H102MHD1TO, Nichicon tarafından üretilen 1000 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V rated voltaj ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmış bu radial bağlantılı kondansatör, -55°C ile +105°C arasında çalışabilir. 1000 saat ömrü 105°C sıcaklıkta garanti edilmektedir. ±20% tolerans aralığında üretilmiştir. 10 kHz'de 1.0925 A, 120 Hz'de 950 mA ripple akımı kapasitesine sahiptir. Power supply filtreleme, güç yönetimi, ses işleme ve genel elektronik devreler başta olmak üzere geniş uygulama alanlarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.0925 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 950 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V